© 2017 by Jarosław Czernecki. Proudly created with Wix.com

AKTUALNOŚCI

Spotkanie podsumowujące projekt

W dniu 6 czerwca 2018 odbyło się spotkanie uczestników projektu i dyrektora szkoły podsumowujące to przedsięwzięcie. Omówiono wpływ projektu na nauczycieli, na szkołę i na uczniów. Wymieniono uwagi odnośnie organizacji i zarządzania projektem. Koordynator podkreśliła znaczącą rolę dużego zaangażowania wszystkich uczestników w realizację poszczególnych działań i na wagę pracy grupowej w tak dużym przedsięwzięciu. Uczestnicy projektu wyrazili swoje zadowolenie z udziału w nim oraz bardzo pozytywnie ocenili jego wpływ na wzrost umiejętności komputerowych i językowych nauczycieli.

Upowszechnianie rezultatów projektu – artykuły w prasie

W miesiącach maj i czerwiec 2018 opublikowano artykuły w prasie przedstawiające działania projektowe i rezultaty realizacji projektu. Tytuły periodyków to:

  • Gazeta Czechowicka

  • Kronika Beskidzka

  • Dziennik Zachodni

  • Euroregiony.pl

Artykuły te można przeczytać tutaj.

Upowszechnianie rezultatów projektu – audycja w Radio Bielsko

W dniu 25 maja 2018 w Radio Bielsko została wyemitowana audycja – wywiad pani Magdaleny Fritz (redaktorki Radia Bielsko) z Grażyną Skęczek (koordynatorką projektu) i Joanną Krystą (uczestniczką projektu). Podczas rozmowy przedstawiono przebieg realizacji projektu, przykłady zastosowań nowopoznanych narzędzi TIK w pracy naszych nauczycieli oraz korzyści, jakie daje projekt nauczycielom, uczniom i całej szkole.

1 / 8

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now